سوابق و مدارک دفتر مترجمین ایران

دفتر مترجمین ایران
دفتر مترجمین ایران

دفتر مترجمین ایران با بیش از 27 سال سابقه درترجمه ژاپنی به فارسی و فارسی به ژاپنی به طور کتبی و همزمان از کشور ژاپن ازتاریخ 1990 تا 4 سال قبل فعالیت داشته و از تاریخ 1391 فعالیت خود را در ایران زیر نظر اساتید مجرب ایرانی و ژاپنی آغاز کرده وتمامی سعی خود را دارد که در کلیه زمینه های ترجمه بتواند به نحو عالی جوابگوی خواسته های شما مشتریان محترم باشد.

ترجمه كلیه اسناد و مدارك اعم از مدارک اداری، مدارک صنعتی، تجاری ، تجهیزات پزشکی و دفترچه راهنمای ماشین آلات صنعتی و غیر صنعتی ،ترجمه روزنامه ، مجله ، کاتالوگ ، مدارک دانشگاهی ، ترجمه مدارکی که جهت اخذ ویزای ژاپن به سفارت ژاپن ارائه میگردد ، انجام رزرو هتل در تمامی شهرهای ژاپن که جهت اخذ ویزای ژاپن یکی از مهمترین مدارک میباشد ، ما آن را در کمترین زمان و پایین ترین قیمت ارائه میدهیم .انجام کلیه مکاتبات و تماسهای تجاری با شرکتها، دانشگاهها ،موسسات و بیمارستانهای ژاپن جهت پذیرش ، ارسال مدارک دانشجویی به دانشگاه های ژاپن جهت ادامه تحصیل دانشجویان .

همچنین، دفتر مترجمین ایران ، بدلیل وجود راه درمان بیماری‌هایی از جمله بیماری ALS، بیماری MS، پارکینسون و... در ژاپن،افراد مبتلا به اینگونه بیماری را در مراحل اعزام به ژاپن و درمان بیماری در این کشور همراهی و پشتیبانی می‌کند.

در زمینه اعزام بیماران ALS، دفتر مترجمین ایران با همکاری و نظارت انجمن حمایت از بیماران ALS ژاپن از سال 1395 بیماران ای ال اس را از کشور ایران و حتی از کشورهای مجاور، به کشور ژاپن برای درمان و اخذ داروی مرتبط با آن اعزام کرده و با بسیاری از بیمارستان های ژاپن در این زمینه، همکاری می‌کند. بیمارانی که به ژاپن اعزام و نزد پزشکان معتبر ژاپن درمان شدند، از سفر درمانی در ژاپن و تاثیر دارو و درمان، رضایت کاملی داشتند.

در زمینه اعزام بیماران MS نیز دفتر مترجمین ایران با بیمارستان ها و پزشکان متخصص در این زمینه همکاری می‌کند و افراد مبتلا به این بیماری با اطمینان کامل می‌توانند با ما تماس بگیرند تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه دریافت کنند.

 

مدارک و سوابق رسمی دفتر مترجمین ایران