آموزش زبان ژاپنی

بازدید: 5825
آموزش زبان ژاپنی
آموزش زبان ژاپنی

تدریس مکالمه زبان ژاپنی توسط اساتید فارق التحصیل از ژاپن با 24 سال تجربه در ژاپن تـسلط کامل به فرهنـگ ژاپـن کــه یـکی از مهمترین موارد در اموزش میباشد .

اگر شما  به دنبال یادگیری زبان ژاپنی هستید و می خواهید آموزش زبان زاپنی در ایران را با آموزشگاه زبان ژاپنی با اساتید مجرب و Native ادامه دهید ، دفتر مترجمین ایران بهترین گزینه شما برای این کار است. اما اگر شناختی از زبان ژاپنی ندارید و حتی الفبای زبان ژاپنی نیز برایتان نا آشناست بهتر است به نکات زیر پیرامون زبان ژاپنی توجه کنید و زبان ژاپنی را بهتر بشناسید

  • زبان ژاپنی زبان رسمی ژاپن است و بیش از ۱۲۵ میلیون نفر در این کشور به زبان ژاپنی صحبت می کنند: هم چنین حدود ۲٫۵ میلوین ژاپنی نیز در کشور های دیگر جهان همچون برزیل ، آمریکا و… زندگی می کنند.
  • یادگیری زبان ژاپنی از بسیاری از زبان های دیگر آسان تر است: اگر یادگیری الفبا ( کاراکتر های ) که برای نوشتن در زبان ژاپنی استفاده می شود را کنار بگذاریم ، این زبان زبان نسبتا راحتی برای آموزش است.
  • زبان ژاپنی با زبان کره ای و چینی بسیار شباهت دارد و به همین خاطر آموزش زبان ژاپنی می تواند به یادگیری هر دو زبان  هم کمک کند.
  • زبان ژاپنی همانند زبان فارسی و زبان انگلیسی دارای اسم های با جنسیت های متفاوت نیست.  به همین دلیل یادگیری زبان ژاپنی می تواند بسیار آسان باشد.